اهدای خون در مركز شهرری، قول مساعدت در مركز وصال
اعلام آمادگی فرماندار جوان و جهادی شهرستان ری برای حمایت از فرهنگ اهدای خون

 

فرماندار ویژه شهرستان ری و معاون استاندار تهران در روز ملی اهدای خون، ضمن دیدار با مدیرکل انتقال خون استان تهران به صف داوطلبان اهدای خون پیوست.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، پنج شنبه نهم مرداد ۱۳۹۹ و به بهانه روز ملی اهدای خون، دکتر حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری با حضور در مرکز جامع اهدای خون شهرری و برای نجات جان بیماران، به صف داوطلبان اهدای خون پیوست.

فرماندار ویژه شهرستان ری بعد از اهدای خون در شهرری و برای دیدار و اعلام پیام تبریک روز ملی اهدای خون، به خیابان وصال شیرازی آمد و در دیداری ویژه با دکتر محمدرضا مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران، پیرامون تقویت مرکز جامع اهدای خون شهرری به گفتگو پرداخت.

دکتر حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر حیات بخش بودن این کار انسانی و ضرورت توجه بیشتر به مقوله اهدای خون گفت: ما آمادگی داریم از همه توان خود برای دعوت مردم مهربان و نوعدوست شهرستان ری به مشارکت بیشتر در انجام این کار خداپسندانه استفاده کنیم و البته حمایت های مختلفی را برای حل مشکلات مرکز جامع اهدای خون شهرری در دستور کار قرار خواهیم داد.

دکتر محمدرضا مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران نیز در این دیدار، ضمن تشکر از حمایت مسئولیت پذیرانه فرماندار ویژه شهرستان ری از فرهنگ اهدای خون خاطرنشان کرد: در مسیر نجات جان بیماران و برای پیشبرد برنامه هایمان نیاز به حمایت مسئولین و دستگاههای مختلف داریم که امیدواریم این حضور موجب افزایش توفیقات ما در مرکز جامع اهدای خون شهرری شود.

بنابراین گزارش، مرکز جامع اهدای خون شهرری در ساختمان جدیدالاحداث واقع در شهرری، خیابان کریمی شیرازی روبروی سینما راگا، هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۷ عصر در خدمت علاقه مندان و داوطلبان اهدای خون است.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0