با اعطای لوح از سوی مدیر کل انتقال خون استان تهران صورت پذیرفت
تقدیر از خدمات شایسته جمعیت هلال احمر استان تهران در زمان شیوع كرونا

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران ، دکتر محمد رضا مهدی زاده مدیر کل انتقال خون استان تهران ، به همراه معاون اهداکنندگان و مدیر روابط عمومی انتقال خون استان تهران با حضور در محل فرماندهی مدیریت بحران هلال احمر استان تهران از همراهی و مشارکت فعال جمعیت هلال احمر استان تهران در زمان شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به شرح فعالیت ها و گستردگی خدمات این ارگان مردم نهاد از مشارکت بیش از ۱۰۰۰ نفر اهداکننده از پرسنل و داوطلبین جمعیت هلال احمر استان تهران برای اهدای خون در زمان بحران شیوع کرونا خبر داد‌ و بر آمادگی این نهاد برای همراهی بیشتر در مواقع بحرانی تاکید کرد.

دکتر محمد رضا مهدی زاده مدیر کل انتقال خون استان تهران نیز با تشکر از همراهی همیشگی نیروهای مردمی و داوطلبین هلال احمر ، با اشاره به حیاتی بودن فعالیت های انتقال خون از منظر سازمان پدافند غیر عامل از مشارکت دو نهاد مردمی انتقال خون و هلال احمر به عنوان دو یار دیرینه برای مواجهه با بحران ها سخن به میان آورد . دکتر مهدی زاده در ادامه از زحمات داوطلبین هلال احمر در مرکز جامع اهدا صدر در لباس کارشناسان خونگیری تقدیر و تشکر کرد.
بنابراین گزارش جمعیت هلال احمر استان تهران با برقراری پویش قرار مهربانی در زمان شیوع کرونا با اهدای ۱۰۰۰ واحد  خون نقش به سزایی در جبران کاهش ذخایر خونی پایتخت داشتند.

 

 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0