هنر و ورزش در مسیر نجات بیماران نیازمند به خون
برگزاری مسابقه فوتبال چهارجانبه در روز ملی اهدای خون

هنر و ورزش در مسیر نجات بیماران نیازمند به خون

برگزاری مسابقه فوتبال چهارجانبه در روز ملی اهدای خون

مدیرکل انتقال خون استان تهران با حضور در محل تمرین تیم فوتبال هنرمندان حامی، از همراهی وفادارانه اهالی هنر با فرهنگ اهدای خون تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، سه شنبه سوم تیر ۱۳۹۹ و با حضور دکتر محمدرضا مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران در محل تمرین تیم فوتبال هنرمندان حامی از مشارکت و حضور اهالی هنر در مراکز اهدای خون تقدیر شد.

مرتضی کریمی مدیر تیم فوتبال هنرمندان حامی با تاکید بر الهی بودن فرهنگ اهدای خون گفت: وقتی در روزهای شیوع کرونا با کاهش آمار اهدای خون مواجه شدیم، همراه با اعضای تیم فوتبال هنرمندان حامی و بر اساس رسالت همیشگی خود که همانا در کنار مردم بودن است به مراکز اهدای خون آمدیم تا در نجات و زندگی بخشیدن به بیماران، بتوانیم سهمی داشته باشیم.

دکتر محمدرضا مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران در حاشیه این حضور، ضمن تشکر از همراهی وفادارانه و متعهدانه اعضای تیم فوتبال هنرمندان حامی با فرهنگ اهدای خون، خاطر نشان کرد: ان شاالله فعالان عرصه ورزش و هنر به خاطر جایگاه ویژه ای که در بین مردم و به خصوص قشر جوان دارند، در مسئله اهدای خون نیز به میدان بیایند و در دعوت مردم برای مشارکت بیشتر در نجات جان بیماران، چه در فضای مجازی و چه در موقعیت های دیگر، نقش ایفا کنند که انتظار از هنرمندان و ورزشکاران در انجام امور خیر و انسانی بیش از دیگر گروههای اجتماعی است.

بنابراین گزارش و طی تفاهم صورت گرفته مقرر شد به مناسبت نهم مرداد روز ملی اهدای خون، یک دوره مسابقه فوتبال چهارجانبه با حضور تیمهای هنرمندان حامی، پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال و منتخب سازمان انتقال خون با هدف فرهنگ سازی اهدای خون برگزار شود

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0