پرویز پرستویی ایرانیان را به اهدای خون فراخواند
پرویز پرستویی بازیگر نامی سینما و تلویزیون با انتشار تصویر نوشته ای در حساب خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایرانیان را به اهدای خون فراخواند و یادآور شد کرونا نباید اهدای خون را از یادمان ببرد

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران؛ پرویز پرستویی هنرمند نامی تئاتر، سینما و تلویزیون، خواننده و گوینده ایرانی با انتشار تصویر نوشته ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام از دنبال کننده های خود خواست بیماران نیازمند به خون و فرآورده های آن را دریابند.  

وی در ادامه نوشته است که کرونا نباید باعث فراموش شدن اهدای خون شود.

روابط عمومی سازمان انتقال خون همزمان با شیوع ویروس کرونا بار ها اعلام داشته است که به دلیل شیوع این ویروس و در خانه ماندن مردم مراجعه با هدف اهدای خون به مراکز انتقال خون کشور کاهش چشم گیری داشته است .

پرستویی هم راستا با پیام های سازمان انتقال خون ایران یادآور شده است که در این روزها کمبود خون جان بسیاری از بیماران را تهدید می کند.

او در پایان تصویر نوشته خود اهدای خون را به اهدای عشق تعبیر کرده است و نوشته است: «لطفا عشق بدین...»

این تصویر نوشته اینستاگرامی در حالی انتشار یافته است که پیش تر از طرف روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران عنوان شده است که همه مراکز انتقال خون در سراسر کشور اصول ایمنی و بهداشتی را رعایت می‌کنند و مراکز و تجهیزات کاملا ضدعفونی و استریل شده اند و وسایل مورد استفاده در انتقال خون همه یکبار مصرف هستند، بنابراین جای نگرانی برای ابتلا به این ویروس وجود ندارد و  هموطنان با اطمینان خاطر با اهدای خون به کمک نیازمندان به خون و فرآورده‌های آن بشتابند.

پرویز پرستویی پیش تر در جریان زلزله مرگبار کرمانشاه نیز با بازنشر پیام های تبلیغاتی سازمان انتقال خون ایران داوطلبین اهدای خون را به اهدای خون فراخوانده بود.

گفتنی است صفحه اینستاگرامی وی بیش از 5 میلیون و 800 هزار نفر دنبال کننده دارد.

 

 

امتیاز :  ۴.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0