پیام نوروزی مدیركل انتقال خون استان تهران

پیام نوروزی مدیرکل انتقال خون استان تهران

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، همزمان با شروع نوروز سال ۱۳۹۹ و برای تبریک به کارکنان و اهداکنندگان وفادار خون، دکتر محمدرضا مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران پیامی را صادر کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 همکاران خدمتگزار و متعهد انتقال خون استان تهران و اهداکنندگان وفادار خون

به بهانه آغاز سال نو و شروع بهار امید آفرین و حیات بخش، بر خود واجب دانستم که این ایام را تبریک گفته و آرزوی توفیق و سلامت برای همه شما عزیزان و خانواده محترمتان داشته باشم. سپس لازم می دانم که از تلاش های ارزشمند همکاران در طول سال ۱۳۹۸ که با تامین خون و فرآورده های خونی سالم برای نجات جان بیماران همراه شد، تشکر و قدردانی ویژه نمایم.

سالی که گذشت با تمام فراز و نشیب ها، شیرینی ها و تلخی ها، به پایان رسید و امیدوارم سال جدید، سالی خوب و همراه با برکت و سلامت برای همه مردم شریف ایران عزیز و همچنین برای خانواده بزرگ انتقال خون باشد.

همراهی و همدلی شما همکاران سختکوش در عملکردهای موفق سال ۹۸ اداره کل انتقال خون استان تهران، نمایشگر روحیه پر از انسانیت و متعهدانه ای بود که در این روزهای آخر سال نیز با وجود شیوع بیماری کرونا، باز هم مثل همیشه با وظیفه شناسی در محل کار حاضر شدید و بابت این همه مهربانی و متعهد بودن، سپاسگزار همه شما هستم.

و به احترام اهداکنندگان وفادار خون نیز می ایستم و ابراز امیدواری می کنم که با کمک هم بتوانیم در این روزهای سخت مقابله با کرونا، کمک رسان بیماران نیازمند به خون باشیم.

شما اهداکنندگان خون در سالی که گذشت، وفادارترین و مهربان ترین تعریف ها از یک انسان را به نمایش گذاشتید و در همه روزهای سخت، با حضور خود توانستید به زندگی های زیادی، جان دوباره دهید و بودن شما و همراهی تان، مایه مباهات و افتخار همیشگی ماست.

در پایان امیدوارم امسال، سالی سرشار از اتفاقات نیک و ماندگار برای ملت ایران باشد.

دکتر محمدرضا مهدی زاده

مدیرکل انتقال خون استان تهران

 

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0