دعوت مردم از طریق دوربین شبكه خبر
همراهی مهربانانه مردم در روزهای سرد سال

دعوت مردم از طریق دوربین شبکه خبر

همراهی مهربانانه مردم در روزهای سرد سال

معاون اداره انتقال خون استان تهران در گفتگو با دوربین شبکه خبر، مردم پایتخت را به همیاری بیماران نیازمند در روزهای سرد سال دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دکتر مجید مسلمی؛ معاون اهداکنندگان این اداره کل در پیامی تلویزیونی از طریق دوربین شبکه خبر، مردم مهربان پایتخت را به مراکز اهدای خون دعوت کرد تا در این روزهای سرد سال، مراحل تهیه فرآورده های خونی و تامین نیاز بیمارستانها و مراکز درمانی استان تهران مثل گذشته با قدرت ادامه پیدا کند.

وی با اشاره به کاهش مراجعات مردمی در مراکز اهدای خون استان تهران، اظهار کرد: امیدواریم اهداکنندگان خون به صورت مستمر و بر اساس یک زمان بندی مشخص در طول سال به مراکز اهدای خون بیایند تا مثل این روزها به خاطر سرمای هوا با کاهش اهداکنندگان خون مواجه نشویم.

دکتر مسلمی ادامه داد: ما روزانه در تهران نیاز به اهدای ۱۵۰۰ واحد خون داریم و هم اکنون با راه اندازی ۵ مرکز جامع اهدای خون در خیابان وصال شیرازی، اتوبان صدر، اتوبان ستاری، تهرانپارس و شهرری می توانیم در محیط های بهتر و مجهز تر در خدمت اهداکنندگان خون باشیم.

وی در پایان با تاکید بر همراهی همیشگی مردم پایتخت و حضور به موقع و پر از مهربانی و نوعدوستی شهروندان تهرانی در مراکز اهدای خون، گفت: امیدواریم با حضور بیشتر مردم در این دو ماه باقی مانده از فصل زمستان، به مشکلی در ذخایر فرآورده های خونی برخورد نکنیم و بتوانیم پاسخگوی درخواست های بیمارستانها برای نجات جان بیماران باشیم. 
 
امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0