اهدای خون در قاب هنرمندان
تقدیر از برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی

امتیاز :  ۱.۴۵ |  مجموع :  ۱۱

اهدای خون در قاب هنرمندان

تقدیر از برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی

مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی با موضوع اهدای خون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، چهارشنبه نهم مرداد ۱۳۹۸ و در چهل و پنجمین سالروز تاسیس سازمان انتقال خون، از برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی با موضوع اهدای خون تقدیر شد.

دکتر علی اکبر پورفتح اله؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون با تقدیر از مشارکت هنرمندان در این جشنواره، گفت: بهترین راه رساندن پیام انسانی فرهنگ اهدای خون به جامعه، هنر است و از این فرصت باید بیشتر استفاده کنیم.

وی با اشاره به اثر ساخت فیلم دایره مینا در دهه پنجاه بر شروع کار سازمان انتقال خون در کشور، اضافه کرد: یک اثر سینمایی توانست در آن روزها، ضرورت راه اندازی یک سازمان را برای تامین خون سالم و کافی به مسئولان وقت گوشزد کند و می توان اینگونه گفت که سنگ بنای سازمان انتقال خون با هنر گره خورده است.

مدیرعامل سازمان انتقال خون ادامه داد: مشارکت پر شور جوانان هنرمند در این جشنواره نشان داد جدای از حس هنرمندانه، روحیه مسئولیت پذیری اجتماعی نسبت به بیماران نیز در نسل جدید ما به وضوح دیده می شود و قدردان این ظرفیت هنرمند و نوعدوست خواهیم بود.

بنابر این گزارش، از مجموع آثار ارسالی به جشنواره  12 اثر برگزیده و در 4 بخش پوستر، تصویرسازی، کاریکاتور و نقاشی تقدیر شدند.

در بخش پوستر صبا سلطانیان، شهرام رحیمی و سامان نیکپور  و در بخش تصویرسازی سیما بوستانی، لیلا بذرعظیمی و احلام فائز به ترتیب نفرات اول تا سوم را تشکیل دادند.

همچنین در بخش کاریکاتور ژاله یوسفی نژاد، مهناز یزدانی و یلدا هاشمی و در بخش نقاشی نیز هستی انجام روز، شبنم شاهرخ و فاطمه توبه یانی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.


 
 
 
 
 
 
 

تعداد بازدید : 317

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0