جدیدترین کار مشترک سازمان انتقال خون و جمعیت هلال احمر
كار داوطلبانه؛ این بار در مركز جامع اهدای خون صدر

امتیاز :  ۱.۴۰ |  مجموع :  ۵

جدیدترین کار مشترک سازمان انتقال خون و جمعیت هلال احمر

کار داوطلبانه؛ این بار در مرکز جامع اهدای خون صدر

در آیین ویژه ای با حضور رئیس جمعیت هلال احمر ایران و مدیرعامل سازمان انتقال خون، طرح حضور داوطلبانه جوانان نوعدوست هلال احمر در مرکز جامع اهدای خون صدر شروع شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، سه شنبه هشتم مرداد ۱۳۹۸ و در آستانه چهل و پنجمین سالروز سازمان انتقال خون، جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر به یاری انتقال خون استان تهران در تامین فرآورده های خونی سالم آمدند.

دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در حاشیه این مراسم گفت: مسئله اهدای خون در نظام سلامت کشور، به عنوان یک اتفاق حیاتی و مهم است و این کار داوطلبانه بر اساس رسالت هلال احمر در حوزه کمک به بیماران انجام گرفته و امیدواریم موجب رشد میزان اهدای خون در مرکز جامع اهدای خون صدر باشیم.

در ادامه این مراسم، دکتر علی اکبر پورفتح اله؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون با تقدیر از این کار انساندوستانه داوطلبان جوان هلال احمر خاطر نشان کرد: نیاز به انسجام، هم افزایی و حمایت از جوانان، از ضروریات امروز نظام سلامت کشور است و این کار می تواند یک نمونه مناسب برای الگوبرداری دیگر دستگاهها در مشارکت جمعی برای پیشبرد اهداف باشد.

بنابراین گزارش، نزدیک به ۳۰ جوان داوطلب هلال احمر با حضور در دوره های آموزش خونگیری تحت نظر کارشناسان انتقال خون استان تهران و یادگیری خدمت رسانی صحیح به اهداکنندگان خون، در مرکز جامع اهدای خون صدر مشغول به فعالیت شدند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد بازدید : 466

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0