از دریای جنوب تا دریای مهربانی امام هشتم
روایت دوچرخه سواران حامی فرهنگ اهدای خون

امتیاز :  ۱.۶۳ |  مجموع :  ۸

از دریای جنوب تا دریای مهربانی امام هشتم

روایت دوچرخه سواران حامی فرهنگ اهدای خون

رکابزنان بوشهری بعد از طی مسیر یک هزار و صد کیلومتری از شهر برازجان به مرکز اهدای خون وصال رسیدند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، سه دوچرخه سوار نوعدوست بوشهری با هدف احیای شعار "اهدای خون سالم و مستمر، اهدای زندگی"، از روز پنجشنبه بیستم تیر 1398 و در قالب آیین ویژه ای از مرکز اهدای خون شهرستان دشتستان از توابع شهر برازجان پا به رکاب زدند و بعد از گذشت 10 روز و طی مسیر بیش از یک هزار و صد کیلومتر، به مرکز اهدای خون وصال رسیدند.

مظاهر نگهبان 37 ساله، اسماعیل یگانه 31 ساله و احسان نگهبان 27 ساله، اعضای تیم دوچرخه سواری هستند که قصد دارند تا روز نهم مرداد و به مناسبت سالروز تاسیس سازمان انتقال خون، در مشهد مقدس حاضر شده و در طول این مسیر 20 روزه، پیام فرهنگ اهدای خون و ضرورت حضور جوانان در مراکز اهدای خون برای نجات جان بیماران را به اطلاع مردم شریف ایران در شهرهای مختلف برسانند.

اسماعیل یگانه سرپرست این تیم دوچرخه سواری با اشاره به انگیزه های انسانی و خیرخواهانه شان برای رکاب زدن مسیر طولانی استان بوشهر تا مشهد مقدس، اضافه کرد: امسال برای دومین بار تصمیم گرفتیم که به عشق بیماران نیازمند به خون و دعوت مردم مهربان ایران به اهدای خون، پا به رکاب شویم و خدا را شکر که تا اینجای کار در شهرهای مختلف، مورد استقبال و حمایت مردم عزیز قرار گرفته ایم.

وی ادامه داد: در اینجا باید از حمایتهای سازمان انتقال خون تشکر کنیم که به ما فرصت داد ضمن ترویج فرهنگ اهدای خون، در کنار آن پیام فرهنگ دوچرخه سواری برای هوای پاک را نیز به اطلاع مردم برسانیم.

بنابراین گزارش، تیم دوچرخه سواری از بوشهر تا مشهد مقدس با شعار "اهدای خون سالم و مستمر، اهدای زندگی"، بعد از حضور در مرکز اهدای خون وصال و گذر از خیابانهای پایتخت به مسیر خود برای رسیدن به مقصد ادامه داد.

 برای این ورزشکاران اخلاق مدار و پهلوانان نوعدوست در ادامه این حرکت انسانی، آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

  
 
 
 
 
 
 

تعداد بازدید : 142

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0