به رسم مهربانی و انسانیت
دلجویی مدیر كل انتقال خون تهران از یك اهداكننده خون

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

به رسم مهربانی و انسانیت

دلجویی مدیر کل انتقال خون تهران از یک اهداکننده خون

مدیر کل انتقال خون استان تهران در یک اقدام انسانی و به رسم مرامنامه سازمان انتقال خون مبنی بر تکریم اهداکنندگان خون از یک شهروند تهرانی دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، بعد از اعلام نارضایتی علی اصغر تاجیک؛ یکی از شهروندان تهرانی که برای اهدای خون به مرکز وصال آمده بود، مدیرکل انتقال خون استان تهران از وی دلجویی کرد.

دکتر سید مرتضی طباطبایی در دیدار  با این اهداکننده مستمر خون، ضمن تاکید بر حفظ حرمت مراجعه کنندگان در مراکز اهدای خون به عنوان اولین اصل و شاخص سازمانی،خاطر نشان کرد: زنجیره کسانی که به یاری بیماران نیازمندان به خون می رسند از حضور یک اهداکننده شروع می شود و با تلاش همکاران خدمتگزار ما، آماده تحویل به مراکز درمانی و بیمارستانها می شود که در این ارتباط های بین انسانی، احتمال بروز برخی برخوردهای سهوا اشتباه هم پیش می آید که به خاطر هدف مقدسی که همان نجات جان انسانهاست، باید این اشتباهات سهوی نیز به حداقل برسد .

وی در پایان گفت: ما به عنوان شاهراه حیاتی نظام سلامت و با داشتن ارتباطات مستمر با مردم، سعی داریم مثل همیشه از نظر رتبه بندی در تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق اهداکنندگان خون در بالاترین سطح کیفی باشیم. اگر هم به هر دلیلی در مراکز اهدای خون در پایتخت، برخوردی از سوی همکاران ما موجب تکدر خاطر شهروندان عزیز شده، عذرخواهی می کنیم.

مدیر کل انتقال خون استان تهران افزود: ما بر این باوریم همراهی مردم عزیز و شریف برای نجات جان بیماران، ضامن ادامه راه و برنامه ریزی موفق سازمان انتقال خون برای تامین خون سالم و کافی در نظام سلامت کشور است.

بنابراین گزارش و بنابر اعلام روابط عمومی انتقال خون استان تهران، شهروندان تهرانی می توانند نظرات و انتقادات سازنده خود را پیرامون عملکرد این اداره کل از طریق تلفن های   88952096 و 88972298 اعلام کنند.


 

تعداد بازدید : 339

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0